Професійний автопідбір. Київ та вся Україна

Підбір сервісу авто з відповідальністю

Як би там не було, машину потрібно ремонтувати, ремонтувати бажано якісно і в «хорошому» автосервісі, більш того, у майстра, який спеціалізується на марці та моделі вашого авто. З метою раціонального використання вашого робочого часу та комфорту пропонуємо вам попередньо залишити запис на сервіс. Ми пропонуємо вам заповнити графи у невеликій та доступній онлайн-формі, наведеній нижче. Наші контакт-менеджери зв’яжуться з вами протягом півгодини. Досвідчена команда майстрів-професіоналів компанії Autohelp забезпечать пильну увагу до вашого авто та найвищу якість обслуговування.

Щоб попередньо зорієнтуватися за загальною вартістю обслуговування вашого автомобіля, пропонуємо в режимі online заповнити форму на нашому сайті. Вказавши деякі дані свого транспортного засобу, ви зможете дізнатися про приблизну вартість нашої роботи.

Вчасно проводячи технічне обслуговування в компанії Autohelp, ви забезпечуєте себе найвищою якістю та найкращим сервісом у м. Києві. Усі роботи, що входять до сервісного обслуговування, відповідають стандартам компаній-виробників. Це є високим ступенем гарантії безпеки людини та її автомобіля.

Аксесуари для зручності

Ви вирушаєте на автомобілі в подорож, на дачу чи просто по роботі? Тоді запасіться системою зберігання предметів, яка встановлюється на спинки передніх сидінь. Цей автомобільний аксесуар легко поміщаються газети, карти, деякі інструменти, ключі, гаманці, документи та інші дрібні вироби. Додатково пропонуємо придбати конструкції для перевезення продуктів та спортивного транспорту (велосипедів, лиж, сноубордів та ін.).

Щоб не витрачати час на догляд за салоном, рекомендуємо замовити килимки або підлогу, виготовлену з гуми та пряжів. Завдяки такому поєднанню, вироби мають зносостійкість і водонепроникність, не притягають пил і легко чистяться. Також у каталозі є сонцезахисні чохли та екрани для скла, зарядні пристрої та інші вироби.

Декоративні аксесуари

Підкреслити інтер’єр салону допоможуть такі автоаксесуари: шкіряні чохли на коробку передач та рульове управління, накладки на пороги та педалі.

Бажаєте доповнити дизайн своєї машини? Рекомендуємо купити декоративні стрічки для бампера, кузова та капота, решітки радіатора та повітрозабірники. Вироби для кузова виготовляються із хрому, алюмінію та інших міцних матеріалів.

Аксесуари для безпеки

Щоб не стати постійним клієнтом автомийки, замовте бризковики, які захистять кузов від опадів, болота, пилу та каміння на бездоріжжі. У зимову пору року найбільш затребуваний аксесуар для машини це ланцюг для колеса. Цей виріб встановлюється під час ожеледиці та попереджає ковзання на дорозі.

Також у нашому каталозі можна підібрати дитячі автокрісла для маленьких пасажирів різного віку. Ці вироби легко встановлюються і при необхідності демонтуються без сторонньої допомоги.

САМОЕ СВЕЖЕЕ НА САЙТЕ
Новые Lada 2019 года
ОБСУЖДАЕМЫЕ ТЕМЫ