Перевезення лежачих хворих у Львові

Що потрібно надати для транспортування?

Якщо вам потрібно здійснити транспортування лежачих хворих або людини з обмеженими можливостями, залиште замовлення. Для цього зверніться за вказаними контактами і повідомте диспетчеру нашої служби наступні дані:

  • прізвище, ім'я та по батькові людини, якій потрібна перевезення;
  • вік хворого;
  • наявність захворювань і інших обмежень;
  • точна адреса місцезнаходження людини і точну адресу, куди його потрібно привезти;
  • дані того, хто залишив заявку на транспортування.

Зверніть увагу: диспетчеру може знадобитися додаткова інформація про лежачому хворому або супроводжує його людині.

Співробітники служби "MedicalCar" здатні впоратися з дбайливою транспортуванням людини з будь-яким станом здоров'я. У нас є все необхідне для цього: професіоналізм, сучасне обладнання, справний спеціалізований транспорт та навички. Залиште заявку і переконайтеся в цьому самі! Бiльш детально на сайтi компанії.

Служба "MedicalCar" здійснює транспортування лежачих хворих і людей з обмеженими можливостями протягом 3-х років. Транспортні засоби оснащені необхідним обладнанням для комфортної поїздки. Перевезення відповідає вимогам безпеки, надається професійний супровід.

Наша служба готова вирішити проблеми транспортування лежачих хворих за розумну ціну. Це альтернативний і недорогий варіант з повним санітарним обслуговуванням при необхідності.

Найголовніша перевага — це низька ціна за професійну допомогу. "MedicalCar" дозволяє заощадити на транспортуванні людини з обмеженими можливостями. Ми намагаємося дотримуватися гнучку цінову політику, оскільки розуміємо складність ситуації.

Наша організація піклується про те, щоб транспортування лежачих хворих була доступна для кожного. Ми забезпечуємо якісну санітарну перевезення, при цьому гарантуємо дотримувати акуратність, ввічливість і відповідальність.

Як перевозять людей, паралізованих після інсульту?

Для транспортування лежачих, частково або повністю паралізованих пацієнтів використовуємо сучасні реанімобілі, оснащені електрокардіографом, транспортним монітором, дефібрилятором та іншим обладнанням для відстеження стану хворого в процесі перевезення і надання своєчасної медичної допомоги в дорозі.

Яка кількість медперсоналу супроводжує пацієнта?

У стандартній бригаді — 2 санітари, які доставляють пацієнта від ліжка до ліжка.

Чи є обмеження по масі пацієнта?

Ні. Осіб з великою масою тіла перевозять в складі бригади з 3-4 чоловік.

Чи можуть родичі супроводжувати пацієнта?

Так. У санітарній машині можуть знаходитися 2 близьких людини, які супроводжують хворого.

Чи можлива перевезення хворих по області та в інші міста?

Так. Дальність транспортування пацієнтів практично не обмежена. У разі міжміських поїздок і перевезення по області оплата відбувається з розрахунку за 1 км шляху. Сучасні реанімобілі оснащені багатофункціональними візками-каталками з регульованими підголівниками, обмежувальними бортиками, рухомий підніжної секцією. Їх застеляють одноразовими простирадлами, а також в машині є подушки і пледи для максимальної зручності пацієнтів в дорозі.

САМОЕ СВЕЖЕЕ НА САЙТЕ
Новые Lada 2019 года
ОБСУЖДАЕМЫЕ ТЕМЫ