Вибираєте хорошу автошколу для себе або своїх близьких в Лубнах?

Добрий день, шановний читачу. У цій статті мова піде про те, як правильно вибрати автошколу для навчання.

Зараз постійно відкриваються все нові і нові автошколи, у кожної з яких є свої переваги і недоліки. Скрізь пропонуються різні програми навчання, різні машини, різні умови.

Серед усього цього різноманіття вибрати найбільш зручну автошколу стало особливо важко. Дана стаття допоможе Вам знайти правильну відповідь на питання: «Яку автошколу вибрати?». Ви дізнаєтеся, на що слід звернути увагу при виборі автошколи, щоб уникнути неприємних сюрпризів згодом. Вибрати автошколу в Лубнах ви можете тут https://avtolubny.com/.

Все навчання в автошколі складається з 3 складових:

  • теоретичне навчання;
  • навчання на тренажері;
  • навчання водінню на автодромі.

Розглянемо все по порядку.

1. Теоретичне навчання

Теоретичне навчання може бути декількох типів: заняття з групою, індивідуальне навчання.

У першому випадку в групу набирається, допустимо, 30 осіб, всі ходять на лекції в строго відведений час кілька разів на тиждень, термін теоретичного навчання у всіх один (в середньому 1,5 — 2,5 місяця).

У випадку з індивідуальною підготовкою Ви навчаєтеся за допомогою комп’ютерної програми. Приходьте, сідайте за комп’ютер, читаєте лекції, проходите тести, вирішуєте екзаменаційні квитки. При цьому, як правило, відвідувати теоретичні заняття можна в будь-який час. Термін навчання залежить вже від Вас. Можна пройти весь курс за три дні (такі випадки були), а можна і розтягнути на півроку.

Можливі й інші варіанти теоретичного навчання. При виборі автошколи зверніть на це увагу і виберете підходяще для себе. Крім того, слід уточнити, де проводяться теоретичні заняття, щоб потім далеко не їздити.

2. Тренажер

Тренажер являє собою деяку внутрішню частину машини, де Ви навчитеся крутити кермо, натискати педалі, перемикати передачі, дізнаєтеся деякі принципи водіння і т.п. Деякі тренажери обладнані телевізорами, які в сукупності з керуючими частинами машини дозволяють віртуально відтворити водіння, як в комп’ютерних іграх.

Не слід переоцінювати роль тренажера. Такі віртуальні гонки чреваті тим, що потім Ви будете недооцінювати роль безпеки при водінні на дорогах. Звикнувши до вседозволеності в іграх, буде складніше сприймати водіння в реальності. Для тренажера цілком достатньо керма і педалей. Водити Вас там все одно не навчать. Цьому потрібно вчитися на реальній машині.

Уточніть назву місцеположення тренажера. Навіть якщо він і знаходиться далеко, то не треба засмучуватися. Туди потрібно буде з’їздити всього пару раз. Можна уточнити час, коли йти на тренажер, щоб через важливих справ не пропускати заняття.

3. Автодром

Автодром є місце, обладнане для стандартних вправ: змійка, естакада, розворот, заїзд в гараж заднім ходом, паркування заднім ходом.

Уточніть, де знаходиться автодром і як до нього добиратися. Досить часто майданчик для водіння знаходиться досить далеко від центру населеного пункту і добиратися до неї доводиться досить довго. Розташування автодрому може зробити істотний вплив на вибір автошколи.

Деякі автошколи організовують перевезення учнів до автодрому і назад. Обов’язково уточніть цю інформацію, інакше доведеться їздити до автодрому на таксі. Можете дізнатися на якій машині навчають на автодромі і на якому автомобілі доведеться складати іспит в ГИБДД і внутрішній іспит. Якщо Ви вчитеся на маленькому Матізе, а здавати доведеться на досить довгою п’ятнадцятої, то з отриманням посвідчення водія можуть виникнути проблеми.

САМОЕ СВЕЖЕЕ НА САЙТЕ
Новые Lada 2019 года
ОБСУЖДАЕМЫЕ ТЕМЫ